Přepěťové ochrany BrOK – kvalita za rozumnou cenu

Kvalitní řešení přepěťové ochrany s dobrým poměrem cena/výkon pro:

  • antény RF | WiFi | satelit | TV
  • audiosítě a rozvody ozvučovací techniky
  • datové sítě průmyslových, informačních a zabezpečovacích systémů

Vážení zákazníci, na konci naší prezentace se pokusíme uvést na správnou míru jeden velice rozšířený omyl v povědomí české technické veřejnosti o významu platnosti technických norem. Řada uživatelů si vysvětluje význam “technická doporučení” tak, že když to jsou “jenom” technická doporučení tak že vlastně nejsou závazná. To by ale ve svém důsledku znamenalo, že když ta doporučení nejsou závazná, tak že není nutné je v praxi aplikovat. Pak by ale vydání takové normy bylo zcela zbytečné.

Je na první pohled zřejmé, že to asi tak není a že tedy význam “doporučení” je nutné chápat zcela jinak. V praxi to znamená, že uživatel normy má na výběr v tom, že buď aplikuje zmíněná
technická doporučení tak, jak jsou v normě uvedena a nebo může i jinak, ale prokazatelně na technicky stejné nebo vyšší úrovni.

První vydání "prezentace" v01, červen 2010, upravené a doplněné vydání v31, květen 2018..

Přepěťové ochrany BrOK®- kvalita za solidní ceny.

Technické poradenství provádí a servis zajišťuje firma:

Ing. Vladimír Brok

Obchodní a technické informace: Tel.:+420 484 351 351
mobil:+420 604 489036, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., http://www.prepeti.cz

Satelitní technika s.r.o.

+420 222 719 411
+420 608 245 544
info@sat-tech.cz
Husitská 21
130 00 Praha 3
Czech republic

Ptejte se

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.