Přepěťové ochrany BrOK – kvalita za rozumnou cenu

Kvalitní řešení přepěťové ochrany s dobrým poměrem cena/výkon pro:

 • antény RF | WiFi | satelit | TV
 • audiosítě a rozvody ozvučovací techniky
 • datové sítě průmyslových, informačních a zabezpečovacích systémů

 

 1. Záruční lhůta je stanovena pro všechny naše výrobky na dobu 24 měsíců od data prodeje uvedeném v příslušném záručním listu dodávaném ke každé zakázce. Výjimku tvoří koaxiální přepěťová ochrana typ ZSPKO, která má prodlouženou záruční dobu na 36 měsíců od data prodeje.

 2. Podmínkou uznání záruky u reklamovaných výrobků je jejich mechanické nepoškození a u koaxiálních přepěťových ochran nepoškozené připojovací koax. konektory a nepoškozený typový štítek, který zakrývá montážní otvory.

 1. Reklamační řízení je zahájeno dnem přijetí reklamovaného výrobku k reklamaci. Přijetí výrobku k reklamaci je zákazníkovi potvrzeno e-mailem.

 1. Reklamační řízení musí být naší firmou ukončeno do 5 pracovních dnů od data přijetí výrobku k reklamaci.
  Reklamační protokol musí obsahovat tyto údaje:

  1. datum převzetí reklamovaného výrobku

  2. datum ukončení reklamačního řízení

  3. výsledek reklamačního řízení

  4. návrh způsobu vyřízení reklamace

 1. Výsledek reklamačního řízení je zákazníkovi oznámen zasláním reklamačního protokolu e-mailem a v případě požadavku zákazníka i písemně.

 1. V případě uznání reklamace si zákazník zvolí, zda chce nahradit vadný výrobek novým stejného druhu a typu a nebo vrácení peněz např. převodem na účet nebo dobropisem ve výši prodejní ceny v době prodeje dle prodejního dokladu (faktura).

 1. V případě, že výrobce prokáže zákazníkovi, že reklamovaný výrobek je funkční a jeho parametry odpovídají údajům uvedeným v katalogovém listu výrobku je výrobek zaslán zákazníkovi zpět na jeho náklady.

Ing. Vladimír Brok

+420 484 351 351
+420 604 489 036
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Jiráskovo nábřeží 717
468 22 Železný Brod
Czech republic

Ptejte se

Používáme cookies

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom od vás měli zpětnou vazbu.